Biuro Projektowe NeW Architekci Szczecin – projektując zwracamy szczególną uwagę na czynniki historyczne, kulturowe, tradycję i kontekst miejsca. Wszystkie te elementy staramy się łączyć współczesną ideą i myślą projektową. Kilkuletnie doświadczenie zdobyte poza granicami naszego kraju nauczyła nas nowego świeżego spojrzenia na architekturę, spojrzenia minimalistycznego, szanującego człowieka i otaczającą przyrodę.

Nasze projekty charakteryzują się prostą formą, czytelną ideą architektoniczną, funkcjonalnością, nowoczesną koncepcją. Dążymy do stworzenia przyjaznej przestrzeni za pomocą szczerej i prostej architektury opierającej się na uczciwości wobec materiału i czystej, klarownej funkcji.

Biuro Projektowe NeW Architekci Szczecin

Architekci gotowi na nowe wyzwania

Jacek Nesterowicz
Architekt - Właściciel

Jacek Nesterowicz – Właściciel
Email – jn@newarchitekci.pl

Współzałożyciel pracowni NeW ARCHITEKCI.

W 1998r. ukończył Wydział Architektury Politechniki Szczecińskiej, otrzymując za projekt dyplomowy nagrodę Prezydenta Szczecina. Pracował w znanych i dużych biurach projektowych w Polsce oraz w wielu krajach europejskich: Dania, Norwegia, Grecja. Brał udział w wielu prestiżowych konkursach projektowych w kraju i za granicą zdobywając czołowe miejsca.

Adriana Waś
Architekt - Właściciel

Adriana Waś – Właściciel
Email – aw@newarchitekci.pl

Współzałożycielka pracowni NeW ARCHITEKCI.

W 2015 r. ukończyła Wydział Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w biurach projektowych w Polsce i za granicą. Brała udział w licznych projektach konkursowych, koncepcyjnych oraz budowlano-wykonawczych w Polsce, Niemczech i Danii.

Małgorzata Tokarzewska
Architekt - architekt prowadzący

Małgorzata Tokarzewska
Architekt – architekt prowadzący
Email – mit@newarchitekci.pl

Otwartość wobec nowych wyzwań, umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie, a także duża doza samodyscypliny i zdolności organizacyjne. Dobra znajomość Prawa budowlanego i doświadczenie w postępowaniu administracyjnym pozwala poprowadzić Inwestora  do końca budowy.

Emilia Pokora
Architekt

Emilia Pokora
Architekt
Email – ep@newarchitekci.pl

Absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Poznańskiej.

Kreatywność, pracowitość, poczucie estetyki to cechy, które kierują projektowaniem.

Oprócz ogromnej pasji do architektury interesuje się grafiką i designem.

Barbara Pawelec
Architekt - starszy asystent

Barbara Pawelec
Architekt – starszy asystent
Email – bp@newarchitekci.pl

Każde zadanie projektowe stawia różnego rodzaju wyzwania przede wszystkim związane z kontekstem, formą, czy funkcjonalnością.

Poszukiwanie rozwiązań tych zagadnień, łączenie ich w całość, to praca sprawiająca przyjemność.